شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

بلیط هواپیما ارزان تهران به شیرازیکی از شهرهای پرجاذبه و پرگردشگر شیراز می باشد که در جنوب غربی ایران واقع شده است . به همین دلیل از سراسر ایران مسافران زیادی به شهر شیراز سفر می کنند . شیراز برای ایرانیان نمادی از فرهنگ ، هنر ، شعر و ادب است . شیراز به عنوان یکی از پنج کلان شهر ایران محسوب می شود و از آب و هوای متفاوتی برخوردار است . یک رودخانه فصلی به نام رودخانه "خشک شیراز" از شهر شیراز گذر کرده و به دریاچه مهارلو وارد می شود

خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز یکی از خدماتی است که توسط گل بلیط ارائه می شود . متقاضیان عزیز می توانند با مراجعه به وب سایت گل بلیط با خیالی آسوده و راحت در کوتاه ترین زمان و با قیمتی مناسب بلیط تهران به شیراز را رزرو نمایند .


بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز


بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز


با خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز یک تجربه دل انگیز و لذت بخش را برای خود رقم بزنید . شرکت های هواپیمایی زیادی به دلیل تقاضای زیاد پرواز تهران به شیراز را پشتیبانی می کنند ، به همین دلیل در تمامی ایرلاین های کشور مانند ایران ایر ، ماهان ، کیش ایر ، آسمان ، قشم ایر و... بلیط هواپیما تهران به شیراز فعال است .

توجه داشته باشید که همیشه ارزانترین بلیط هواپیما ، مناسب ترین بلیط نیست . صندلی های هواپیما در انواع مختلف کلاس های پروازی موجود می باشند که با توجه به نوع آن خدمات هر کدام متفاوت می باشد ، در نتیجه بر روی قیمت بلیط تاثیر می گذارد . به علاوه نوع هواپیما و خدماتی که شرکت های هواپیمایی ارائه می دهند بر روی قیمت بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز تاثیر گذار است . بهتر است هنگام جستجوی بلیط ارزان هواپیما ، با در نظر گرفتن شرایط یکسان بلیط ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت بلیط ارزان تر را رزرو نمایید .


معرفی فرودگاه بین المللی شیراز


فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز دومین و مجهزترین فرودگاه بین المللی ایران است که در دوره محمد رضا شاه پهلوی ساخته شده است و به عنوان یکی از ایمن ترین فرودگاه ها که پیشرفته ترین رادارهای دنیا در آن قرار دارند ، در سطح کشور محسوب می شود . این فرودگاه در سال چهار میلیون نفر ظرفیت دارد و علاوه بر داشتن پروازهای داخلی ایران ، تعدادی پرواز خارجی هم دارد . فرودگاه بین المللی شهید دستغیب علاوه بر کاربرد مسافربری ، دارای کاربرد نظامی است . یکی از پرترافیک ترین مسیرهای پروازی در ایران ، پرواز تهران به شیراز می باشد .

از فرودگاه شیراز پروازهای خارجی به کشورهای انگلستان ، مالزی ، ترکیه ، عراق ، سوریه ، قطر ، امارات متحده عربی ، کویت ، بحرین ، عربستان ، روسیه ، پاکستان ، مصر و سودان انجام می گردد .

در هفته چهار پرواز مستقیم از استانبول به شیراز وجود دارد . بنابراین با خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز به راحتی می توان به این شهر سفر کرد .


بهترین زمان برای سفر به شهر شیراز چه زمانی است ؟


شیراز به فصل بهارنارنج یعنی اردیبهشت معروف است . در فصل بهار می توانید در خیابان های این شهر قدم بزنید و از عطر شکوفه ها لذت ببرید ، پاییز و زمستان هم برای سفر به شهر شیراز مناسب می باشد . اما در فصل تابستان گرمای هوا آزاردهنده است .


هزینه سفر به شهر شیراز چقدر است ؟


شیراز نسبت به شهرهای کوچک مانند سایر کلان شهرها قیمت های بیشتری دارد . به عنوان مثال برای هر شب اقامت در این شهر از 60 هزار تومان تا یک میلیون با توجه به هتل باید هزینه کنید . اما هزینه غذا نسبت به تهران در این شهر ارازن تر است .


قیمت بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز


قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز در بسیاری از هواپیمای ها متفاوت می باشد . به همین دلیل متقاضیان عزیز قدرت انتخاب بالاتری برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران به شیراز می توانند داشته باشند . بهتر است هنگام خرید بلیط هواپیما تهران شیراز به مواردی مانند مدل هواپیما ، کلاس بلیط ، ساعت پرواز و شرکت هواپیمایی توجه نمایید و تنها ارزان بودن بلیط را ملاک خرید بلیط ارزان تهران به شیراز خود قرار ندهید .


بلیط هواپیما ارزان تهران به شیرازبلیط هواپیما تهران به شیرازخرید بلیط هواپیما تهران به شیرازخرید اینترنتی بلیط هواپیماخرید بلیط هواپیما ارزان
هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد