شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

10 هتل لوکس ایران10 هتل لوکس ایران

در ایران معیار لوکس بودن هتل ها براساس نرخ آنها طبقه بندی می شود در صورتی که اغلب به خدمات لوکس نمی پردازند. گل بلیط در این مقاله 10 ویژگی لوکس بودن را با توجه به کیفیت خدمات آنها و ارزش پولی آنها بررسی می کند. در پایین نرخ ها برای هر هتل براساس یک اتاق دو نفره در فصل سفر و بدون تخفیف ذکر شده است. به جای ارائه لیست کاملی از هتل های 5 ستاره، لیست مختصر و متنوعی از بهترین هتل ها در سراسر کشور را انتخاب کردیم.

1- هتل دریایی ترنج، کیش

هتل دریایی ترنج کیش با داشتن عنوان گرانترین هتل ایران، بالاترین نرخ را به دلیل موقعیت مکانی به خود اختصاص می دهد. هتلی با کفی شیشه ای که در خلیج فارس واقع شده است و منظره منحصر به فردی را نشان می دهد. همچنین علاوه بر این، اتاق هایی با بالکن های رو به غروب خورشید که منظره ای بی نظیر برای شما به ارمغان می آورد.  

هتل-ترنج-کیش

2- هتل سورینت مریم، کیش

هتل سورینت مریم کیش متعلق به گروه هتل های سورینت می باشد که در یکی از بهترین مناطق کیش واقع شده است. بوفه صبحانه این هتل طبق گفته مهمانان و بررسی های آنلاین یکی از بهترین بوفه های صبحانه در ایران است.

هتل-مریم

3- هتل تاج محل، تهران

هتل تاج محل، تنها هتل آپارتمان این لیست می باشد که در محله ای زیبا در تهران واقع شده است. تاثیرات ایرانی و هندوستان را می توان در طراحی و معماری این هتل مشاهده کرد که آنرا منحصر به فرد کرده است.


بیشتر بخوانید : سفر تابستانی در ایران


هتل تاج محل دارای دو رستوران می باشد، یکی از آنها mahi mahi  نامیده می شود که عمدتا غذاهای دریایی را از شمال ایران تامین می کند. و رستوران دیگر غذاهای هندی سرو می کند که بدون شک یکی از مشهورترین رستوران های هندی در کشور است.

هتل-تاج-محل

4- هتل پارسیان آزادی، تهران

یکی از قدیمی تری هتل های لوکس در ایران پارسیان آزادی می باشد که در مرکز شهر تهران واقع شده است. هتل در یک پروژه سه ساله برای ارتقا کیفیت و خدمات نوسازی شده است. همچنین در این هتل رستوران ایتالیایی بیس که یکی از بهترین گروه های رستورانی دنیا می باشد قرار دارد. گفته می شود این رستوران بهترین رستوران ایتالیایی در ایران است.

هتل-پارسیان-آزادی

5- هتل اسپیناس پالاس، تهران

آخرین ساختمان های زنجیره ای اسپیناس و جدیدترین هتل 5 ستاره تهران، در شمال غربی این شهر در سعادت آباد واقع شده است. یک ساختمان مدرن در نزدیکی کوه های البرز که از مرکز شهر فاصله قابل توجهی دارد.

هتل-اسپیناس-پلاس

6- هتل اسپیناس، تهران

هتل اسپیناس تهران در سال 1389 در نزدیکی بافت قدیمی شهر تاسیس شد. این هتل نیز متعلق به گروه هتل های اسپیناس یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های کشور می باشد. رستوران سنتی این هتل یکی از بهترین رستوران های تهران است.

هتل-اسپیناس

7- هتل لاله پارک، تبریز

هتل جدید کایا لاله پارک در تبریز توسط گروه هتل ها و استراحتگاه های کایا ترکیه اداره می شود و در یکی از محله های پر جمعیت شهر واقع شده است. همچنین هتل در کنار مرکز خرید لاله پارک قرار گرفته است که اقامت ایده آلی را برای مهمانان فراهم می کند.

لاله-پارک

8- هتل عباسی، اصفهان

این هتل بعنوان زیباترین هتل در خاورمیانه شهرت دارد و اولین انتخاب گردشگران اصفهان اقامت و بازدید از این هتل زیبا می باشد. این ملک به لطف تاریخچه 300 ساله خود بعنوان یکی از جاذبه های اصفهان نامیده می شود، هرچند این بنا بمدت 60 سال است که بعنوان هتل استفاده می شود.

هتل-عباسی

9- هتل سلطنتی درویشی، مشهد

این هتل در سال 1390 راه اندازی شد. هتل 20 طبقه درویشی مشهد از شیشه ساخته شده است و در شمال شرقی شهر و با دید حرم امام رضا (ع) ساخته شده است. هریک از اتاق های ملل این هتل با طراحی متفاوت تحت تاثیر مصریان، هند، روم، چینی، عربی و همچنین طراحی قبل و بعد از اسلام می باشد.

هتل-درویشی

10- هتل زندیه، شیراز

آخرین هتل در لیست ما، هتل زندیه شیراز می باشد که در سال 1394 افتتاح شد. ساخت این هتل 5 ستاره بصورت ترکیبی از معماری سنتی و معماری مدرن می باشد که این هتل را منحصر به فرد کرده است.


بیشتر بخوانید: طریقه رزرو بلیط هواپیما


این هتل در بخش تاریخی شهر، در مجاورت ارگ کریمخانی مربوط به قرن 18 که از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ واقع شده است. رستوران اصلی هتل بنام نگارستان غذاهای سنتی محلی را در مکانی زیبا و اصیل ارائه می دهد.

هتل-زندیه


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد