شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

10 شرکت برتر هواپیمایی جهان در سال 201910 شرکت برتر هواپیمایی جهان در سال 2019

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط مسافرین شرکتهای هواپیمایی در سراسر جهان 10 شرکت برتر هواپیمایی در نمایشگاه صنعت هوانوردی پاریس در تاریخ 28 خرداد 98 به ترتیب ذیل انتخاب شدند. برای گرفتن بلیط پروازهای خارجی می توانید از سامانه گردشگری گل بلیط اقدام نمایید.

1-قطر ایرویز

به دلیل سرعت بالای رشد و توسعه مقاصد سفر خود به بیش از 140 مقصد به عنوان برترین شرکت هواپیمایی جهان شناخته شد. همچنین سطح بالای خدمات ارائه شده در پروازهای قطر ایرویز دلیل این انتخاب بوده است.

qatar

2-سنگاپور ایرلاین

با در اختیار داشتن یکی از جوان ترین ناوگان های هوایی جهان و همچنین شبکه گسترده پروازهای خود در تمام قاره های جهان توانست رتبه دوم را به خود اختصاص دهد. سنگاپور ایرلاین دارای یکی از برترین استانداردهای جهانی در ارائه خدمات به مسافرین خطوط هوایی می باشد.

singapore_airline

 

3-خطوط هوایی ژاپن (آنا آل نیپون)

بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان است. این شرکت از سال 1952 تاسیس شد و به بیش از 80 مقصد بین المللی و 110 مقصد داخلی پرواز دارد. برنامه های پروازی منظم، باشگاه مشتریان با بیش از 29 میلیون عضو و بزرگترین اپراتور بوئینگ 787 در جهان از جمله عوامل انتخاب این شرکت به عنوان سومین خط هوایی دنیا می باشد.

ana

4-کتای پسیفیک ایرویز

خطوط هوایی هنگ کنگ با بیش از 200 مقصد در آسیا، شمال امریکا، استرالیا، اروپا و آفریقا و همچنین با دارا بودن حدود 200 فروند هواپیما به عنوان یکی از برترین های خطوط هوایی جهان شناخته شد.

cathay_pacific

5-شرکت هواپیمایی امارات

از سال 1985 فعالیت خود را با 2 فروند هواپیما آغاز کرد و امروز با 230 فروند هواپیمای مجهز و نو به بیش از 140 مقصد در 80 کشور جهان پرواز دارد و هر هفته بیش از 1500 پرواز از فرودگاه دبی به مقاصدشان در6 قاره جهان پرواز می کنند.

emirates

6-اوا ایر

شرکت هواپیمایی تایوان که در سال 1989تاسیس شد و پروازهای منظم منطقه ای را بین آسیا و کشور چین با اروپا و شمال امریکا و اقیانوسیه انجام می دهد و بیش از 60 مقصد تجاری و گردشگری را به یکدیگر متصل می نماید.

eva

7-هاینان ایرلاین

در سال 1993 در استان هاینان چین تاسیس شد و تا سال 2018 موفق شد بیش از 400 فروند هواپیما را در 24 شرکت نمایندگی خود به ناوگان اضافه نماید. شبکه پروازی هاینان تمام کشور چین ومقاصد زیادی در آسیا را تحت پوشش خود دارد و در حال توسعه شبکه خود به اروپا و شمال امریکا است.

Hainan

 

8-کانتاس ایرویز

از سال 1920 به عنوان شرکت هواپیمایی ملی استرالیا شروع بکار نموده است و در حال حاضر بزرگترین شرکت حمل و نقل هوایی داخلی و بین المللی استرالیا می باشد.

qantas

9-لوفتانزا

بزرگترین شرکت هواپیمایی آلمان است که دارای دو هاب پروازی یکی در فرانکفورت و دیگری در مونیخ است.

lufthansa

10-تای ایرویز

خطوط هواپیمایی ملی تایلند است که در سال 1988 تاسیس شد. این شرکت با بیش از 90 فروند هواپیما به 84 مقصد در 37 کشور دنیا پرواز دارد. شعار کلیدی برند تجاری تای ایرویز: "نرم همانند ابریشم ".

thai_crew

مترجم: سعید رجب پور

منبع: worldairlineawards.com

 


 


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد