شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

چگونه به سیل زدگان کمک کنیم؟چگونه به سیل زدگان کمک کنیم؟

در پی وقوع سیل در شهرهای مختلف ایران، سازمان هلال احمر اعلام کرد که مردم می توانند از طریق هلال احمر به سیل زدگان کمک کنند.

به گزارش گل بلیط، سازمان هلال احمر با انتشار اطلاعیه ای عنوان کرد که مردم در صورت تمایل به کمک می توانند از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال احمر نزد همه بانک‌ها و همچنین کد دستوری #112*780* به همراه شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ بانک ملت و نیز ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ بانک رفاه کمک های نقدی خود را به سیل زدگان واریز نمایند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که مردم می توانند همچنین از طریق گزینه نیکوکاری، اپلیکیشن آپ کمک های مردمی برای سیل زدگان به حساب جمعیت هلال احمر واریز کنند. برای کمک های غیر نقدی مردم بایستی تا اعلام استان ها صبر کنند.

کمک-به-سیل-زدگان

همچنین پایگاههای جمعیت هلال احمر در مصلاهای نمازجمعه این هفته در سراسر کشور دایر است و نمازگزاران محترم می توانند از طریق این پایگاه ها نیز کمک های خود را با واسطه جمعیت هلال احمر به دست آسیب دیدگان ناشی از سیل برسانند.

به گفته رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر دکتر محمد نصیری، در خبر منتشر شده از سوی هلال احمر اعلام شد: با توافق های صورت گرفته، آن دسته از موسسات خیریه و تشکل های مردم نهاد که در حال حاضر در زمینه کمک‌رسانی به سیل زدگان با همکاری هلال احمر و سایر دستگاه های امداد رسان فعال هستند و همچنین با سیستم مدیریت بحران در مناطق هماهنگی لازم را دارند، می توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر واقع در خیابان آیت الله طالقانی، نبش سپهبد قرنی، یا تماس با شماره تلفن ۴-۸۸۹۱۹۱۳۳ در خواست‌های خود را اعلام کنند تا ضمن مکاتبه و هماهنگی های بعدی، بتوانیم در حوزه هدایت و جمع آوری کمک های آنها، اقدامات لازم را انجام دهیم. سازمان هلال احمر از سال 1301 در ایران تاسیس و تا به امروز در جهت کارهای امدادی و بشردوستانه فعالیت می کند.  

 

 

نویسنده:نوشین ذاکری


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد