شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

پاروس بهشتی در یونانپاروس بهشتی در یونان

پاروس سومین جزیره بزرگ یونان می باشد که از زمان عهد باستان بجا مانده است. مهم نیست شما چه جور تعطیلاتی رو می خواین بگذرونین؛ خانوادگی، ماه عسل، لاکچری یا محیطی برای آرام شدن، این جزیره برای همه مناسب است.

راههای دسترسی به جزیره:

دسترسی به این جزیره رویایی کاری بسیار آسان است. تقریبا تمام کشتی هایی که از مسیر دریای یونان عبور می کنند در جزیره پاروس توقف می کنند و این جزیره بعنوان میان بری برای همه مسیرها استفاده می شود. از آتن می توانید یک قایق به بندر پیرائوس، بندر رافینا یا بندر لاوریو بگیرید. و اگر برای رسیدن به جزیره عجله دارید می توانید کاتامان (نوعی قایق) پرسرعت بگیرید و نیم ساعته به پاروس برسید.

جزیره پاروس در یونان

گشت جزیره:

اتوبوس های محلی برای گشت جزیره وجود دارند که می توانید از آن برای گشت و گذار اطراف استفاده کنید. اکا با این حال ما به شما توصیه می کنیم یک خودرو اجاره کنید تا کنترل همه چیز در دستان خودتان باشد و بتوانید از ساعات حضورتان در جزیره پاروس نهایت لذت را ببرید.

جزیره پاروس در یونان

کجا بمانیم؟

جزیره پاروس توسعه بسیار خوبی برای گردشگران داشته است به همین دلیل گزینه های بسیاری برای اقامت شما وجود دارد.


بیشتر بخوانید: 10 پارک برتر برای شنا با دلفین ها


پیدا کردن یک مکان مناسب برای اقامت و استراحت در این جزیره با هر بودجه ای کاری راحت می باشد. گزینه های استثنایی بسیاری برای رزرو اتاق یا هتل وجود دارد. اکثر استراحتگاه ها در جزیره عملا در سه نقطه قرار دارند: پایتخت و بندر اصلی بنام پاریکا، روستای زیبای ماهیگیری بنام ناواسا و ساحل جنوب شرقی مانند پیزو لیادی.

سواحل:

پاروس گزینه های بسیاری از سواحل رو در اختیار گردشگران قرار می دهد. یکی از محبوب ترین سواحل لیوادیا می باشد که ساحلی خانوادگیست و دسترسی به آن راحت است. ساحل کریوس یک انتخاب بسیار عالی و نزدیک به پاریکیاست، ساحل طویل شنی کامینیا با موجهای بسیار بلند و دلفینی ساحلی با آبی شفاف و کریستالی به همراه کافه های ساحلی می باشند. اگر می خواهید از امکانات ساحلی مانند چتر و صندلی استفاده کنید پیشنهاد ما گزینه های زیر است: برای غواصی یا اسکی روی آب های شفاف و نیلگون پاروس باید حتما به ساحل سنتا ماریا بروید، اما این را نیز بگوییم که این مکان ساحلی شلوغ است. همچنین ساحل پونتا که در جنوب جزیره قرار دارد و بخاطر کافه های شلوغش مشهور است؛ جای مناسبی می باشد. از طرف دیگر اگر خواستار ساحلی کامل و بی نقص هستید باید از ساحل کالوگروس که پوشیده شده با سنگ های رنگی می باشد دیدن کنید. سواحل زیاد دیگری هم هستند که می توانید از آنها دیدن کنید مثل: Damouli, Agios Nikolaos, Tripiti, Agios Fokas.

جزیره پاروس در یونان

شب های جزیره:

شب های فوق العاده جزیره یکی از شناخته شده ترین لذت های آن برای هر سلیقه ای می باشد. برای داشتن یک دید عالی به پاریکا و لذت خوردن یک شام عالی و پایکوبی می توانید از نواسا که قلب تپنده جزیره می باشد دیدن کنید.   منبع: travel-zone-greece.com


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد