شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

مسابقه عکاسی گل بلیطمسابقه عکاسی گل بلیط

گل بلیط در نظر دارد که سال جدید را با مسابقه عکاسی و فیلمبرداری همراه شما باشد. شما هم می توانید در جشنواره دوربین گل بلیط شرکت کنید و از برندگان خوش شانس ما باشید. کافیه در سفرهای نوروزی خودتان گل بلیط را فراموش نکنید. به هر طبیعت و بنای تاریخی که رفتید برای ما از آنجا عکس و فیلم تهیه کنید و در اینستاگرام خود منتشر کنید. به همین سادگی شما وارد جشنواره ما می شوید.

کمپین-هشتک-گل-بلیط-عکاسی

در پایان این جشنواره، گل بلیط به قید قرعه به 10 نفر از شرکت کنندگان خود 1 میلیون ریال اعتبار رایگان خرید و استفاده از خدمات گل بلیط جایزه می دهد. بدین صورت که 5 جایزه به عکس برتر و 5 جایزه دیگر به فیلم های برتردر نبمه شعبان تعلق می گیرد. اما حواستان باشد که 2 قوانین این جشنواره را رعایت کنید. 1- قدم اول صفحه golbilit را در اینستاگرام فالو کنید. 2- قدم دوم عکس و فیلم های خودتان را با عنوان هشتک گل بلیط به صورت نوشتاری #golbilit و تگ صفحه گل بلیط به صورت نوشتاری @golbilit در اینستاگرام خودتان بارگذاری کنید. فراموش نکنید که آخرین مهلت اشتراک گذاری این عکس ها و فیلم ها تنها تا تاریخ 16 فروردین 98 خواهد بود؛ پس عجله کنید.  

 

نویسنده: نوشین ذاکری


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد