شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

رزرو بلیط هواپیما



رزرو بلیط هواپیما

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما دو راه وجود دارد:

  • خرید حضوری بلیط هواپیما

خرید حضوری بلیط، که از آژانس های هواپیمایی صورت می گیرد باید به این نکته توجه داشته باشیم که بلیط هواپیما را از آژانس های معتبر خریداری کنیم. قبل از خرید بلیط حتما نوع پرواز، ساعت و تاریخ پرواز و ایرلاین مورد نظر خود را مشخص کنید. بعد از صدور بلیط هواپیما توسط آژانس نیز اطلاعات آنرا بطور دقیق چک نمایید. در بعضی مواقع ممکن است عدم توجه به ساعت و تاریخ بلیط، خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. شما می توانید از سایت گل بلیط، بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را با اعتماد به آژانس بینالود پرواز شرق خریداری نمایید.

  • خرید آنلاین بلیط هواپیما

یکی دیگر از روش های جدید خرید بلیط هواپیما ، خرید آنلاین بلیط می باشد که شما می توانید بدون صرف زمان بسیار جهت رفتن به آژانس مسافرتی، از طریق اپلیکیشن رزرو بلیط هواپیما یا از طریق سایت خرید اینترنتی بلیط، اقدام به این امر نمایید. قیمت بلیط هواپیما را بصورت آنلاین می توانید در سایت گل بلیط مشاهده کنید. برای خرید اینترنتی بلیط حتما به این نکته دقت کنید که سایت های فروش بلیط هواپیما حتما مجوزهای مربوطه مثل نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی و گواهی صلاحیت فروش بلیط را حتما داشته باشند. سایت های بسیاری در اینترنت اقدام به فروش بلیط ارزان هواپیما کرده اند که دارای مجوز نمی باشند؛ پس حتما دقت کافی را در خرید بلیط داشته باشید. برای خرید بلیط هواپیما کافیست در قسمت پرواز داخلی سایت گل بلیط، مبدا و مقصد خود را وارد نمایید و روی دکمه جستجو کلیک کنید. لیست کاملی از پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان همراه با قیمت بلیط هواپیما، ایرلاین آن و ساعت پرواز به شما نشان داده میشود.

 

گردآورنده: مژده ندمائی


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد