شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

خرید بلیط هواپیما ارزانخرید بلیط هواپیما ارزان

اگر شما هم از تغییر قیمت بلیط هواپیما کلافه شده اید و هیچوقت نمی توانید دو بلیط را با یک نرخ بخرید؛ نگران نباشید با دانستن نکات زیر در خرید بلیط هواپیما می توانید براحتی، بلیط با قیمت مناسب برای خرید تهیه کنید. برای خرید بلیط ارزان هواپیما، بهتر هستش که مقایسه ای بین همه ایرلاین ها اعم از بلیط چارتر و سیستمی داشته باشید.

قیمت-بلیط-هواپیما

تفاوت انواع بلیط ها

بلیط چارتر چیست؟

در ابتدا بگوییم چرا نرخ بلیط چارتری هواپیما نسبت به بلیط سیستمی انقدر متغیر هستش: این بلیط ها متعلق به بعضی آژانس های مسافرتی هستند که بخشی یا همه صندلی های یک پرواز را پیش خرید می کنند و به این ترتیب قیمت بلیط را نسبت به میزان تقاضای مسافر خودشان تعیین می کنند. معمولا روند تغییر قیمت هم به این صورت هستش که هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شویم، قیمت بلیط های هواپیما را کاهش می دهند. نکته بسیار مهم در مورد بلیط چارتری که باید به آن توجه داشت این است که، این بلیط ها را نمی توانید لغو کنید. همچنین قیمت بلیط برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان یکسان است.

بلیط سیستمی چیست؟

یک تفاوت بسیار محسوس بلیط سیستمی با بلیط های چارتر در قابل استرداد بودن آن است. اگر شما به هر دلیلی سفرتان لغو شد می تواند خیالتان راحت باشد که حداقل بخشی از هزینه تان برمی گردد. این برگشت هزینه بستگی به شرکت هواپیمایی دارد که بلیط را از آن تهیه کرده اید. در بخش قوانین و مقررات سایت گل بلیط می توانید میزان درصد برگشت وجه را مطالعه کنید. دومین تفاوت بلیط سیستمی هواپیما و چارتری در تفاوت قیمت بلیط بزرگسالان با کودکان و نوزادان می باشد. پس ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر کودکانی در سنین مختلف دارید خرید بلیط سیستمی به نفعتان است.  

 

گردآورنده: مژده ندمائی


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد