شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

مزایای خرید بلیط آنلاین هواپیمااین روزها با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و امکان خرید بلیط آنلاین، دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی بسیاری که برای خرید بلیط و پیدا کردن تور، نیست . خوشبختانه پیشرفت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری به وجود آمده است که مزایای زیادی را نصیب مسافران و علاقه مندان به سفر و گردشگری کرده است. سامانه هوشمند خدمات گردشگری گل بلیط، یکی از همین پیشرفت ها می باشد که امکان رزرو بلیط آنلاین هواپیما، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس و رزرو آنلاین تور را به کاربران خود می دهد.

مزایای خرید غیر حضوری بلیط

  • صرفه جویی در زمان

برای خرید حضوری بلیط باید ساعتها وقت بگذارید و در خیابان های شلوغ و پرترافیک به دنبال آژانس های هواپیمایی باشید. اما در خرید اینترنتی بلیط دیگر نیازی به صرف زمان بسیار نیست و در کمتر از 5 دقیقه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید.

  • همیشه در دسترس

برای رزرو آنلاین بلیط ، هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و در هر ساعت از شبانه روز که قصد سفر کردید می توانید بلیط هواپیما، بلیط قطار و یا بلیط اتوبوس خود را با چند کلیک تهیه کنید.

  • امکان استرداد بلیط

برای استفاده از این امکان هنگام خرید بلیط حتما دقت کنید سایتی که از آن خرید بلیط هواپیما را انجام می دهید حتما استرداد بلیط داشته باشد. شاید نیاز باشد پروازتان را کنسل کنید. برای این کار می توانید از سایت فوق پرواز سیستمی ای که خریداری کردید را طبق قوانین استرداد بلیط، کنسل کنید و بخشی از وجه خود را پس بگیرید.


بیشتر بخوانیم: خرید بلیط هواپیما ارزان


  • خرید بلیط ارزان تر

در خرید اینترنتی می توانید قیمت پروازها و ساعت آنها را در سایت مقایسه کنید و ارزان ترین بلیط هواپیما را تهیه کنید. دقت کنید هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما، خرید آنلاین بلیط قطار و خرید آنلاین بلیط اتوبوس، حتما از سایت هایی خرید کنید که دارای تمامی امکانت هستند و از مراجع قانونی مدارک و نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشند.

چرا از گل بلیط خرید کنم؟

  • کسب نماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماد اعتماد الترونیک
  • قیمت رقابتی همراه با تضمین بلیط‌های چارتر
  • پوشش ۱۰۰ درصدی بلیط پرواز، قطار، اتوبوس و تور
  • امکان کنسلی آنلاین و استرداد وجه بلیط
  • پشتیبانی در ۷ روز هفته از زمان خرید بلیط تا لحظه پرواز

هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد