شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

جشن خانوادگی چهارشنبه سوری در مشهدجشن خانوادگی چهارشنبه سوری در مشهد

همه ما به خوبی با آیین چهارشنبه سوری آشنا هستیم و همگی علاقه داریم که در این شب با خانواده خود دور آتش جمع شویم و از روی آن بپریم! اما زیاده روی بعضی از جوانان در استفاده از مواد محترقه و خطرناک سبب اجتناب خانواده ها از حضور در چنین جشن های آیینی شده است. اگر به دنبال یک مکان خانوادگی برای چهارشنبه سوری هستید گل بلیط برای شما یک خبر خوب دارد. انجمن توسعه گردشگری چهارباغ خراسان رضوی، برنامه ای با مکانی کاملا خانوادگی و موسیقی سنتی فراهم کرده است تا در آنجا آیین چهارشنبه سوری جشن گرفته شود.

شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است و هزینه آن برای هر نفر 50 هزارتومان بابت مکان، بیمه، وسیله نقلیه، پذیرایی و برنامه های سرگرم کننده می باشد. از برنامه های جذاب تفریحی و گردشگری این انجمن برای چهارشنبه سوری می توان به موسیقی مقامی، چوب بازی، شاهنامه خوانی، پرش از روی آتش، خاطره گویی، تفال حافظ و ... اشاره کرد.

این جشن، سه شنبه 28 اسفند97 ساعت 19الی 21:30 واقع در مشهد، بلوار توس، توس 33، باغ شاهنامه برگزار می گردد. سرویس جشن چهارشنبه سوری ساعت 18:30 از مقابل درب ورودی پارک ملت حرکت می کند.

 

جشن_خانوادگی_چهارشنبه_سوری_در_مشهد

 

جهت شرکت در این مراسم جذاب و امن بایستی مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6393461028291603 بانک سینا به نام محمدجواد دهقانی واریز کنید و سپس تصویر فیش واریزی خود را به همراه اسامی به آدرس تلگرامی @Charbaq_NGO ارسال کنید. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت با افرادی است که فیش واریزی خود را زودتر ارسال کنند بنابراین زمان را از دست ندهید و همین حالا تصمیم بگیرید و اقدام کنید. در این مراسم جذاب به یاد گل بلیط هم باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با شماره 09390908599 تماس بگیرید.

 

  نویسنده: نوشین ذاکری


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد