شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

بزرگترین مجموعه فرهنگی و تفریحی کشور کجاست؟بزرگترین مجموعه فرهنگی و تفریحی کشور کجاست؟

کیش یکی از پر طرفدارترین شهرهای توریستی ایران است که مکان های گردشگری بسیاری دارد. بیشتر ما ساحل مرجانی، شهر زیرزمینی کاریز و حریره، آب انبار دوقلو، پارک دلفین ها، کشتی یونانی و... را دیده ایم یا حداقل اسمشان به گوشمان خورده است اما کمتر کسی است که مجموعه آوای خلیج فارس را بشناسد. مجموعه آوای خلیج فارس دارای امکانات تفریحی ساحلی و خانوادگی است که شامل کنسرت زنده، آب نما، اسکله، باغ گل، گیم سنتر، رستوان، کافی شاپ، فود کورت، آمفی تئاتر، کلوپ بازی کودکان و... می باشد. اگر قبلا به کیش سفر کردید و حالا تمایل دارید برای تعطیلات عید به یک مکان جدید بروید؛ گل بلیط این مجموعه را به شما معرفی می کند. آوای خلیج فارس با مساحت 20 هزار متر مربع در ساحل، 15 هزار متر مربع کنار دریا و یک هزار و 400 مترمربع اسکله هلالی شکل ساخته شده است که به همین خاطر بزرگترین مجموعه فرهنگی و تفریحی کشور محسوب می شود.

 

 

بزرگترین-مجموعه-فرهنگی-و-تفریحی-کشور-کجاست2

    شما می توانید در این مجموعه همه چیز را متفاوت تجربه کنید. تصور کنید کنار دریا برایتان غذا سرو شود و همراه با صدای موج ها و تنفس در هوای آزاد به یک کنسرت زنده گوش کنید. می توانید در اسکله قدم بزنید و از بزرگترین آبنمای موزیکال خاورمیانه دیدن کنید. آب نمای موزیکال مجموعه خلیج فارس به همراه پروژکتور، لیزرشو و انیمیشن است. به طور کلی این مجموعه با محوریت رشد و ارتقای فرهنگ و هنر ساخته شده و مکان تفریحی کاملی برای گردشگران علاقه مند به هنر می باشد. اگر تمایل دارید که از مجموعه آوای خلیج فارس دیدن کنید یا در کنسرت های این جزیره شرکت کنید قبل از اینکه بلیط ها تمام بشوند برای رزرو دست به کار شوید. اگر هم می خواید اول از قیمت بلیط هواپیما، تور کیش و سایر هزینه ها مطلع بشوید می توانید به آدرس www.golbilit.ir مراجعه کنید.

 

  نویسنده: نوشین ذاکری


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد