شکیبا باشید لطفا شکیبا باشید

آیا می دانستید تهران پارک دلفین دارد؟آیا می دانستید تهران پارک دلفین دارد؟

دلفیناریوم برج میلاد تهران، اولین پارک دلفین غیر ساحلی خاورمیانه است که سه هزار و 200 متر مساحت دارد. در این پارک به وسیله تکنولوژی، اقیانوس به طوری شبیه سازی شده تا بتوانند انواع پستانداران درآن زندگی کنند. در این مکان تفریحی امکانات و برنامه های مختلفی وجود دارد که شامل مزایده نقاشی دلفین ها، عکاسی با دلفین، نمایش دلفین ها و شیرهای دریایی، قایق سواری و شنا با دلفین ها می شود.

در حال حاضراین پارک دارای یک شیر دریایی اسپات و دو دلفین به نام های آلفا و کاسیا است. 

برای شرکت در هر برنامه می توانید بلیط آن را به صورت حضوری و یا اینترنتی رزرو و خریداری کنید. ضمنا ورود کودکان زیر سه سال به این مجموعه رایگان می باشد و نیازی به خریداری بلیط برای آن ها نیست. در ادامه این مطلب گل بلیط محتوای هر برنامه را به طور خلاصه برای شما بازگو می کند.

آیا-می-دانستید-تهران-پارک-دلفین-دارد

نمایش دلفین ها و شیرهای دریایی

این نمایش شامل تماشا بازی ها و حرکات نمایشی دلفین ها و شیر دریایی با مربی شان است که شامل بازی با توپ بادی، پرش از داخل حلقه های روی سقف، کشیدن نقاشی، رقصیدن دلفین ها با هم، سواری دادن به مربی روی آب و غیره می شود. این نمایش روزانه در 3 سانس متفاوت برگزار می شود که هر سانس آن یک هزار و 200 نفر ظرفیت دارد. همچنین بایستی 45 دقیقه قبل از شروع هر سانس در این مرکز حضور داشته باشید.

مزایده نقاشی و هدیه ها

نقاشی ای توسط دلفین در جمع حاضران نمایش کشیده و به فروش گذاشته می شود. برنده این مزایده می تواند با دلفین ها عکس یادگاری بگیرد و فرزند کوچکش با دلفین ها قایق سواری کند.

عکاسی با دلفین

وقتی نمایش ها به پایان می رسد دلفین ها را به روی سن می آورند و شما می توانید با آن ها و با دوربین های بدون فلاش عکس بگیرید.

شنا با دلفین ها

در این پارک شما می توانید به مدت 20 دقیقه با دلفین ها شنا کنید. شنا با دلفین برای دختران، سن 3 تا 9 سالگی و برای پسران، از 3 سال شروع و بدون محدودیت سنی صورت می گیرد. دقت داشته باشید که برای شرکت در این برنامه به همراه داشتن لوازم کامل شنا الزامی است و هر نفر می تواند دو نفر را به عنوان همراه با خود داشته باشد.

قایق سواری با دلفین ها

قایق بادی یک نفره ای به پوزه دلفین ها بسته می شود و شما داخل تیوب می نشینید و با آن ها قایق سواری را تجربه می کنید و در عین حال شنا کردن آن ها را از نزدیک می بینید.

تخفیف های دلفیناریوم برج میلاد

سانس  ۱۰ صبح، تنها با پرداخت ۲۲۰۰۰ تومان (۶۳% تخفیف) سانس  ۱۱ جمعه و یکشنبه (1اردیبهشت)، تنها با پرداخت ۲۶۰۰۰ تومان (۵۷% تخفیف) سانس ۲۰ چهارشنبه ، تنها با پرداخت ۲۵۰۰۰ تومان (۵۸% تخفیف) سانس ۲۰ پنجشنبه، جمعه و یکشنبه (1اردیبهشت)، تنها با پرداخت ۳۰۰۰۰ تومان (۵۰% تخفیف)  

 

نویسنده : نوشین ذاکری


هواپیمایی ماهان
هواپیمایی ایران ایر
هواپیمایی آسمان
هواپیمایی کاسپین
هواپیمایی امارات
تمامی حقوق این سایت متعلق به آژانس بینالود پرواز شرق می باشد و استفاده از اطلاعات آن بدون عنوان نام سایت پیگرد قانونی دارد